Patologijos tyrimus mūsų pacientams atlieka VPC

 
 
 
LT / EN / RU
Apie mus

Medicinos centras MAXMEDA - visus medicinos standartus atitinkanti įstaiga. Ji įsikūrusi Vilniaus naujamiestyje ,Mindaugo 16. Puikus susisiekimas iš visų Vilniaus vietų padeda lengvai mus rasti ne tik sostinės gyventojams, bet ir atvykusiems iš kitų miestų ar užsieniečiams ( lengva atvykti iš stoties ar oro uosto bei ateiti pėsčiomis iš senamiesčio). Taip pat mūsų paslaugomis naudojasi daugelio stambių įmonių darbuotojų, turintys sveikatos draudimus, studentai , pensininkai bei moksleiviai , kuriems tuteikiamos paslaugos už išskirtinę kainą.

Kuo skiriasi privati ir valstybinė medicinos įstaiga, Jūs pajusite tą pačią akimirką, kai žengsite pro mūsų medicinos centro duris. Šiltos personalo šypsenos, malonus aptarnavimas , maloniai nuteikianti aplinka leis Jums jaustis patogiai, lyg namuose. Medicinos centro koridoriai, gydytojų kabinetai nė iš tolo neprimena įprasto poliklinikos ar ligoninės vaizdo, nors ir pas mus atliekamos įvairios diagnostinės ir gydomosios procedūros , skiriamas ambulatorinis gydymas .

 

Mūsų personalas

Medicinos centro MAXMEDA personalas - aukštos kvalifikacijos darbuotojai, siūlantys Jums ir Jūsų šeimai geriausią medicinos priežiūrą. Daugelis iš jų - savo srities lyderiai, puikiai įsisavinę medicinos žinias, technikos naujoves, nuolatos stažuojasi , domisi naujovėmis ir pritaiko jas savo praktikoje.

Darbo valandos

Mūsų darbo laikas I - V nuo 9- 20 val. bei VI nuo 9-15 val.

Vienas iš lankymosi privačioje klinikoje ypatumų yra tai, kad darbo valandos - visada patogios pacientui.

Konsultuojame ir gydome pacientus pagal išankstinę registraciją , o taip pat mūsų centro pacientai gali kreiptis ir skubos tvarka dėl ūmios ligos, tuo metu dirbantys gydytojai visada padės, paskirs gydymą ar nukreips pacientą į stacionarą tolimesniam ištyrimui ar gydymui.

Skubi medicinos pagalba yra teikiama visomis nurodytomis darbo valandomis.

Registracija

Mūsų medicinos centre visada laukiami ir nuolatiniai, ir nauji pacientai.

Registruotis galima telefonu 8-5- 2137708 ir 37062078846

Registratūros darbuotojai su Jumis suderins vizito laiką. Paprastai konsultacijos trunka nuo 30 minučių iki 1val., išskyrus ypatingas aplinkybes, kai būtinas kelių konsultacijų laikas.

Dėl skubių konsultacijų paprastai tariamasi tą pačią dieną. Tuo tikslu reikia susisiekti su mūsų registratorėmis ir jos parinks tinkamą laiką bei specialistą konsultacijai.

Būna nenumatytų aplinkybių, kai neįmanoma pasirinkti norimą gydytoją ar konsultacijos laiką, tačiau mes stengiamės padėti. Todėl kartais nurodome ir kitas gydymo įstaigas, kur bus suteikiama skubi pagalba, kad pacientas liktų sveikas ir patenkintas.

Pretenzijos

Jeigu pacientas nepatenkintas aptarnavimu ar suteikta paslauga, iškilusius nesutarimus visada galima spręsti. Pretenzijos ir paaiškinimai turėtų būti siunčiami klinikos direktorei Žanetai Kasilovskienei medicinos centro adresu: Mindaugo g. 16, Vilnius, arba el. paštu: maxmeda@takas.lt. Medicinos centro MAXMEDA vadovė išsiaiškins situaciją ir pakvies į susitikimą, kuriame, tikimės, bus išspręstos visos problemos.